• 636802201093277409_sed1.jpg
  • 636802201175956909_sed.jpg
  • 636802201280673984_sed2.jpg
  • 636802201346299678_sed3.jpg

Sedláček Vojtěch

*1892 +1973

Muž s koněm

ID Aukce: 1057
Litografie, 22 cm x 15 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 21:04:00

100 Kč