• 636723686172051311_rytir.jpg
  • 636723686260251360_rytir1.jpg
  • 636723686325880825_rytir2.jpg
  • 636723686076977349_1rytir.jpg

Nečitelně signováno

Rytíř

ID Aukce: 923
Olej, plátno, 172 cm x 113 cm. Signováno nečitelně vlevo dole. Datováno 1862. Před časem restaurováno, mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

23 000 Kč

23 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 21:17:00

1 000 Kč