• 636783172324353518_prokop.jpg
  • 636783172434398660_prokop1.jpg
  • 636783172552425181_prokop7.jpg
  • 636783172871588334_prokop4.jpg
  • 636783173104220260_prokop6.jpg
  • 636783172629150910_prokop2.jpg
  • 636783172737140126_prokop3.jpg
  • 636783172975930312_prokop5.jpg

Prokop Ferdinand

Zátiší s melouny

ID Aukce: 949
Olej, plátno, 90 cm x 111 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Malba na několika místech poškozena, rám mírně poškozen. Původní stav. Mimořádně vzácně se vyskytující žák Julia Mařáka.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:16:00

1 000 Kč

REM15386 3500001.12.2018 16:04:37