• 636770253006663442_smetana1.jpg
  • 636770253557471492_smetana.jpg
  • 636770253669784814_smetana2.jpg
  • 636770253961634278_smetana3.jpg

Smetana Jan

*1918 +1998

Ptáci

ID Aukce: 957
Olej, karton, 22 cm x 27 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:44:29

1 000 Kč

Příhozů: 24

JYD56502 2000024.01.2019 19:39:29
KOB54869 1900024.01.2019 19:34:30
JYD56502 1800024.01.2019 19:33:22
KOB54869 1700024.01.2019 19:32:47
JYD56502 1600024.01.2019 19:30:21
KOB54869 1500024.01.2019 19:29:30
JYD56502 1400024.01.2019 19:27:16
KOB54869 1300024.01.2019 19:27:03
JYD56502 1200024.01.2019 19:23:19
KOB54869 1100024.01.2019 19:22:49
JYD56502 1000024.01.2019 19:22:01
KOB54869 950024.01.2019 19:21:29
JYD56502 900024.01.2019 19:21:01
KOB54869 850024.01.2019 19:19:29
JYD56502 800024.01.2019 19:18:01
KOB54869 750024.01.2019 19:16:24
JYD56502 700024.01.2019 18:59:52
KOB54869 650024.01.2019 18:49:47
ZJF94724 600024.01.2019 17:02:30
ZJF94724 550024.01.2019 17:02:11
KOB54869 430021.01.2019 12:04:42
UJM22100 420020.01.2019 1:32:00
JYD56502 410020.01.2019 0:24:44
UJM22100 400015.11.2018 23:15:07