• 636796137883002483_bronz.jpg
  • 636796137950199212_bronz1.jpg
  • 636796138012402431_bronz2.jpg
  • 636796138072977642_bronz3.jpg
  • 636796138154151769_bronz4.jpg

Nesignováno

Šermíř

ID Aukce: 1052
Bronz, výška s podstavcem 35 cm. Nesignováno. Poškození na noze, viz. foto.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:59:00

100 Kč

Příhozů: 11

LGS20319 250024.01.2019 19:05:04
QAP49878 240024.01.2019 19:04:03
LGS20319 230024.01.2019 19:03:59
LGS20319 220024.01.2019 19:03:56
QAP49878 210024.01.2019 18:59:57
LGS20319 200024.01.2019 18:59:52
QAP49878 190024.01.2019 18:59:06
LGS20319 180024.01.2019 18:58:58
QAP49878 170024.01.2019 18:55:41
LGS20319 160024.01.2019 18:55:33
QAP49878 150019.12.2018 7:37:31