• 636802260099079164_rusnak2.jpg
  • 636802259935545579_rusnak1.jpg
  • 636802260019287411_rusnak.jpg
  • 636802260172234925_rusnak3.jpg

Nečitelně signováno

Kytice ve džbánu

ID Aukce: 1070
Akvarel, 43 cm x 27 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

300 Kč

500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 21:17:00

100 Kč

VYG02561 50024.01.2019 19:59:18
PLD64497 40023.01.2019 11:46:44
FGQ41153 30021.01.2019 13:57:46