• 636988905208196214_1Z.JPG
  • 636988905431487915_Z1.JPG
  • 636988905543059844_Z2.JPG
  • 636988905335594393_Z.JPG

Nečitelně signováno

ID Aukce: 1215
Olej, dřevo, 20,5 cm x 31,5 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Kolem roku 1890.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:21:00

500 Kč