Aukce Dva muži u kašny Nečitelně signováno
  • 636770215709094807_1postavy.jpg
  • 636770215913337829_postavy.jpg
  • 636770216065650502_postavy1.jpg
  • 636770216162371316_postavy2.jpg

Nečitelně signováno

Dva muži u kašny

ID Aukce: 1223
Olej, karton, 94 cm x 96 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:29:00

1 000 Kč

MFR24015 1200026. 10. 2019 18:01:48