• 637054535025952799_automne.JPG
  • 637054535109180398_automne2.JPG
  • 637054535207324285_automne3.JPG
  • 637054535278585292_automne4.JPG
  • 637054535350460804_automne5.JPG

Nečitelně signováno

Automne

ID Aukce: 1338
Patinovaná sádra, výška 63 cm, místy poškozeno, vzadu značka.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 21:24:00

100 Kč

CWJ97429 310029.10.2019 21:18:41
HUP34045 300029.10.2019 21:09:12