• 637115717343172632_cila1.JPG
  • 637115717438716984_cila.JPG
  • 637115717602182334_cila3.JPG
  • 637115717518717608_cila2.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Krotitel hadů

ID Aukce: 1360
Olej, plátno, 65 cm x 55 cm. Signováno vpravo dole. Vyčištěno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:11:00

1 000 Kč

VYI12870 1800010. 12. 2019 15:20:43