• 637109814227032879_honsa1.JPG
  • 637109814021875250_1honsa.JPG
  • 637109814357346372_honsa2.JPG
  • 637109814134532174_honsa.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

Cirkus

ID Aukce: 1362
Olej, karton, 19 cm x 29 cm. Signováno vlevo dole - částečně skryto pod rámem. Kolem roku 1900. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:13:00

1 000 Kč