• 637119347208295314_1hudecek.JPG
  • 637119347529623597_hudecek3.JPG
  • 637119347595248829_hudecek4.JPG
  • 637119349362442411_hudecek_smery.png
  • 637119347439258680_hudecek.JPG

Hudeček Antonín

*1872 +1941

Moře u Capri

ID Aukce: 1366
Olej, plátno, 35 cm x 78,5 cm. Signováno vpravo dole. Rok 1902. Dílo publikováno : Volné směry 1903, ročník 7, strana 30. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

40 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:17:00

1 000 Kč