• 637112320615760347_vaza15.JPG
  • 637112320694354723_vaza16.JPG
  • 637112320858262214_vaza17.JPG
  • 637112320935138095_vaza18.JPG

Nečitelně signováno

Porcelánová váza

ID Aukce: 1429
Porcelán, 30 cm x 19 cm. Značeno vespod.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:41:59

500 Kč

Příhozů: 21

WLS09665 600028.01.2020 20:36:58
ZAC17141 550028.01.2020 20:35:48
WLS09665 500028.01.2020 20:33:49
ZAC17141 450028.01.2020 20:33:07
WLS09665 410028.01.2020 20:32:46
ZAC17141 360028.01.2020 20:31:01
WLS09665 350028.01.2020 20:29:12
ZAC17141 300028.01.2020 20:27:26
WLS09665 290028.01.2020 20:26:19
ZAC17141 280028.01.2020 20:21:25
HRR40931 230028.01.2020 20:19:53
WLS09665 220028.01.2020 20:18:24
HRR40931 210028.01.2020 20:18:04
ZAC17141 200028.01.2020 20:15:36
ZAC17141 190028.01.2020 20:14:51
HRR40931 180028.01.2020 20:13:59
ZAC17141 170028.01.2020 20:13:08
WLS09665 160028.01.2020 20:11:22
ZAC17141 150028.01.2020 17:38:29
WLS09665 110028.01.2020 12:31:31
ZAC17141 100023.01.2020 16:34:14