• 637054532082407660_nesig1.JPG
  • 637054532176786624_nesig.JPG
  • 637054532270290840_nesig2.JPG

Nesignováno

Liběchov

ID Aukce: 1464
Olej, plátno, 60 cm x 87 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:55:00

100 Kč