• 637214115607366873_1.JPG
  • 637214115770257558_9.JPG
  • 637214116033307463_12.JPG
  • 637214115856899624_10.JPG
  • 637214115945025430_11.JPG

Vypuštěný Malý Tisý

ID Aukce: 1477
Olej, dřevo, 19,6 cm x 28 cm. Signováno, popsáno a datováno 1894 vlevo dole. Mnohokráte vystavovaný a publikovaný slavný obraz od Františka Kavána. Sběratelsky vzácný obraz byl nedílnou součástí jedné z vůbec nejstarších a nejskvělejších kavánovských kolekcí, a to sbírky JUDr. Karla Vancla, autora druhé Kavánovy monografie. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

180 000 Kč

310 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:17:56

10 000 Kč

Příhozů: 14

RWO49489 31000027.05.2020 19:12:56
ZYG65625 30000027.05.2020 19:10:47
RWO49489 29000027.05.2020 19:08:33
ZYG65625 28000027.05.2020 19:07:52
RWO49489 27000027.05.2020 19:07:15
ZYG65625 26000027.05.2020 19:06:52
RWO49489 25000027.05.2020 19:06:03
ZYG65625 24000027.05.2020 19:05:11
RWO49489 23000027.05.2020 19:03:54
ZYG65625 22000027.05.2020 19:03:52
RWO49489 21000027.05.2020 13:43:44
UES46229 20000027.05.2020 8:28:14
ZYG65625 19000024.05.2020 13:30:42
UES46229 18000018.05.2020 11:48:39