• 637182342067229535_zima2.JPG
  • 637182341884968413_zima.JPG
  • 637182341989416472_zima1.JPG

Nesignováno

Zimní krajina

ID Aukce: 1515
Olej, plátno, 100 cm x 160 cm. Nesignováno. Kvalitní rámování.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:42:00

1 000 Kč

VYB42219 2500003.03.2020 16:37:00