• 637190061363519274_a100.JPG
  • 637190061478397368_a101.JPG
  • 637190061576054362_a102.JPG

Nesignováno

Stařec

ID Aukce: 1529
Olej, plátno, 104,5 cm x 68 cm. Nesignováno, nerámováno. Restaurováno. Dole uprostřed protrženo.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:56:00

1 000 Kč