• 637209247056295637_ruze1.JPG
  • 637209247108796043_ruze.JPG
  • 637209247220515647_ruze3.JPG
  • 637209247162077686_ruze2.JPG

Nečitelně signováno

Květiny

ID Aukce: 1547
Olej, plátno, 51 cm x 31 cm. Signováno a datováno vpravo dole, rok 1897. Dole uprostřed poškozeno, protrženo. Nepůvodní rám.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

7 500 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:14:00

500 Kč

ERJ14544 750027.05.2020 19:45:54
LYP54658 600027.05.2020 19:32:08
ERJ14544 550027.05.2020 8:11:59
YBJ64734 500029.03.2020 14:17:58