• 637213441753734947_por2.JPG
  • 637213441841427779_por.JPG
  • 637213441913218091_por1.JPG
  • 637213441987764561_por3.JPG

Nečitelně signováno

Portrét

ID Aukce: 1560
Olej, plátno, 63 cm x 47 cm. Signováno a datováno vlevo nahoře. Blindrám novější. Rám místy poškozen.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:31:18

500 Kč

YRZ52006 550027.05.2020 20:26:18
YBL68352 500010.04.2020 11:23:33