• 636988898263280237_divka1.JPG
  • 636988898347835578_divka2.JPG
  • 637448586511697463_divka.jpg

Nesignováno

Dívka v klobouku

ID Aukce: 1575
Olej, plátno, 60 cm x 50 cm. Nesignováno. Čištěno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:42:00

100 Kč

BCP28515 200027.05.2020 8:32:57