Aukce Portrét Nesignováno
  • 637236705073475730_po.JPG
  • 637236705165608630_po1.JPG
  • 637236705255589226_po2.JPG
  • 637236705342004947_po3.JPG
  • 637236705443578713_po4.JPG

Nesignováno

Portrét

ID Aukce: 1600
Olej, karton, 80 cm x 62 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 21:10:13

500 Kč

Příhozů: 8

KER07613 850027. 5. 2020 21:05:13
JDA11112 800027. 5. 2020 21:05:11
KER07613 750027. 5. 2020 20:35:50
JDA11112 700027. 5. 2020 19:32:43
KER07613 650027. 5. 2020 19:32:39
JDA11112 600027. 5. 2020 11:20:30
HSE80143 550027. 5. 2020 11:20:20
JDA11112 500027. 5. 2020 8:33:49