• 637314499014113842_2.JPG
  • 637314499274007305_4.JPG
  • 637314499185390871_3.JPG
  • 637314499101640215_1.JPG

Nečitelně signováno

Zimní krajina

ID Aukce: 1669
Olej, plátno, 67 cm x 97 cm. Signováno nečitelně vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:59:00

100 Kč