• 637643748295381414_l4.JPG
  • 637643748394913151_l2.JPG
  • 637643748476546757_l1.JPG
  • 637643749109610858_l3.JPG

Lebeda Otakar

*1877 +1901

Lávka na Okoři

ID Aukce: 2010
Olej, plátno, 45 cm x 33,5 cm. Rok 1894. Signováno vpravo dole. Restaurováno. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Signatura ověřena akademickou malířkou Marií Beranovou. Dílo je vyžádáno na autorskou výstavu Otakara Lebedy v roce 2022. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

150 000 Kč

430 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:36:51

10 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 29

LEO43854 43000020.10.2021 19:31:51
RFR28672 42000020.10.2021 19:26:52
LEO43854 41000020.10.2021 19:25:31
RFR28672 40000020.10.2021 19:21:21
LEO43854 39000020.10.2021 19:21:18
RFR28672 38000020.10.2021 19:20:18
LEO43854 37000020.10.2021 19:20:08
RFR28672 36000020.10.2021 19:19:26
LEO43854 35000020.10.2021 19:17:19
RFR28672 34000020.10.2021 19:15:49
YWA17335 33000020.10.2021 19:15:41
RFR28672 32000020.10.2021 19:13:33
YWA17335 31000020.10.2021 19:11:04
RFR28672 30000020.10.2021 19:09:36
RFR28672 29000020.10.2021 19:09:22
YWA17335 28000020.10.2021 19:08:56
RFR28672 27000020.10.2021 19:08:27
LEO43854 26000020.10.2021 19:07:44
YWA17335 25000020.10.2021 18:41:02
DNT55994 24000020.10.2021 18:24:30
YWA17335 23000020.10.2021 18:02:44
GYB29951 22000020.10.2021 17:38:14
HOF87473 21000020.10.2021 17:29:19
GYB29951 20000020.10.2021 17:26:57
HOF87473 19000020.10.2021 17:26:48
GYB29951 18000020.10.2021 17:20:23
EBZ57759 17000020.10.2021 8:12:11
YWA17335 16000007.09.2021 23:01:11
DNT55994 15000012.08.2021 16:15:51