Aukce Krajina Macoun Gustav
  • 637605638644070888_mac1.JPG
  • 637605638434514623_mac.JPG
  • 637605638788602977_macoun.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

ID Aukce: 2023
Olej, karton, 25 cm x 34 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 20. 10. 2021 19:23:00

500 Kč