• 637700563323457812_636770183128166217_vobecky.jpg
  • 637700563462127831_636770183257797528_vobecky1.jpg
  • 637700563516190745_636770183377642541_vobecky2.jpg

Vobecký František

*1902 +1991

ID Aukce: 2023
Olej, plátno, 58 cm x 65 cm. Signováno vpravo dole. Restaurováno. Nerámováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 20.10.2021 19:42:00

1 000 Kč

Příhozů: 15

WXB30349 2400020.10.2021 19:37:00
ZUP62256 2300020.10.2021 19:36:24
WXB30349 2200020.10.2021 19:33:30
ZUP62256 2100020.10.2021 19:32:11
WXB30349 2000020.10.2021 19:28:53
ZUP62256 1900020.10.2021 19:27:28
WXB30349 1800020.10.2021 19:26:35
ZUP62256 1700020.10.2021 19:26:08
KQP13954 1600020.10.2021 19:25:49
WXB30349 1500020.10.2021 19:25:04
KQP13954 1400020.10.2021 19:23:30
WXB30349 1300020.10.2021 19:22:24
KQP13954 1200020.10.2021 19:19:45
WXB30349 1100020.10.2021 19:17:06
KQP13954 1000020.10.2021 18:09:47