• 638030744038846557_ben1.JPG
  • 638030744131768244_ben.JPG
  • 638030744319738714_ben3.JPG
  • 638030744220206645_ben2.JPG
  • 638030744436171293_ben4.JPG

Beneš Vlastimil

*1919 +1981

Tenisové hřiště

ID Aukce: 2543
Olej, plátno, 45 cm x 55 cm. Signováno a datováno 1970 vpravo dole. Na zadní straně popsáno.
Vyvolávací cena:

70 000 Kč

110 000 Kč

Aukce končí: 22. 2. 2023 19:01:00

10 000 Kč

VUO52421 11000025. 11. 2022 11:54:12
OPV24264 1000007. 11. 2022 10:19:10
UFE10300 700004. 11. 2022 11:42:10