• 636252722679391250_sc2.JPG
  • 636252722819547500_sc3.JPG
  • 636252722592516250_sc1.JPG

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

III. Údy - končetiny

ID Aukce: 302
Olej, plátno, 130 x 115 cm. Nesignováno. Autorsky olištováno. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

24 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:31:00

1 000 Kč