Aukce Chalupa Vondráček Josef
  • 636388173700021562_janicek1.JPG
  • 636388173753146562_janicek2.JPG
  • 636388173643615312_janicek.JPG
  • 636388173557365312_1janicek.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Chalupa

ID Aukce: 437
Olej, karton, 40 x 50 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 27. 9. 2017 20:01:00

100 Kč

BXX44697 110027. 9. 2017 11:55:22
IQJ55254 90027. 9. 2017 11:43:45
BXX44697 80027. 9. 2017 11:43:41
IQJ55254 50029. 8. 2017 23:27:10