Aukce Zátoka na Rovenském rybníku Vondráček Josef
  • 636669128880962057_von2.jpg
  • 636669964930473158_IMG_20180712_123619.jpg
  • 636669128784345080_von1.jpg
  • 636669128974869540_von3.jpg
  • 636669128589804986_1von.jpg

Vondráček Josef

*1906 +1983

Zátoka na Rovenském rybníku

ID Aukce: 814
Olej, plátno, 50 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 17. 10. 2018 19:35:57

100 Kč

SZH86133 210017. 10. 2018 19:30:57
UZX72200 200017. 10. 2018 19:26:01
SZH86133 190017. 10. 2018 15:16:28
KWT05273 180017. 10. 2018 13:39:31
UZX72200 170012. 10. 2018 15:26:58
KWT05273 16007. 8. 2018 22:06:42
UZX72200 150011. 7. 2018 14:18:31