1018. Russ Josef
Muž s knihou
Olej, plátno, 17 cm x 15 cm. Značeno na zadní straně. Vzadu štítek Waldesova obrazárna a štítek NG s číslem O 2129. Na rámu evidenční štítek Waldesovi sbírky č. 913. Restituce z Národní galerie. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.