• 636802252058866808_svab1.jpg
  • 636802252150627894_svab.jpg
  • 636802252318324188_svab3.jpg
  • 636802252243441353_svab2.jpg

Švabinský Max

*1873 +1962

Otakárek Fenyklový

ID Aukce: 1066
Litografie, 19 cm x 14 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 200 Kč

4 200 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 21:13:00

100 Kč

Příhozů: 12

SEH50355 420021.01.2019 9:53:18
IKP16742 320021.01.2019 9:52:57
SEH50355 310021.01.2019 9:52:55
IKP16742 210021.01.2019 9:50:45
SEH50355 200021.01.2019 9:50:44
IKP16742 190021.01.2019 9:47:52
SEH50355 180021.01.2019 9:47:48
IKP16742 160021.01.2019 9:47:22
SEH50355 150021.01.2019 9:47:13
IKP16742 140020.01.2019 21:50:40
SEH50355 130008.01.2019 22:34:26
SEH50355 120008.01.2019 22:31:42