• 636802258482515493_novak1.jpg
  • 636802258727146355_novak3.jpg
  • 636802258587476552_novak.jpg
  • 636802258656052130_novak2.jpg

Novák Jan

*1920 +

Domky

ID Aukce: 1069
Kombinovaná technika, 12,5 cm x 17,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

300 Kč

300 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 21:16:00

100 Kč

HSC09990 30024.01.2019 19:58:02