• 636803028438153121_1sig3.jpg
  • 636803028523017831_sig3.jpg
  • 636803028605518693_sig4.jpg
  • 636803028696932183_sig5.jpg

Sigmund Zdeněk

*1924 +2017

Zátiší II.

ID Aukce: 1073
Olej, sololit, 40 cm x 61 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 21:20:00

100 Kč