• 636803836709923422_kal3.jpg
  • 636803836789045447_kal2.jpg
  • 636803836858615355_kal1.jpg
  • 636803836626304033_kal.jpg

Kaloč Otakar

*1978 +

Letní krajina

ID Aukce: 1077
Akryl, olej, sololit, 10,5 cm x 14 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 21:24:00

100 Kč