• 636825563469939227_oskar1.jpg
  • 636825563565087115_oskar.jpg
  • 636825563649222169_oskar2.jpg

Schmidt Oskar

*1908 +1982

Z Petřína k Hradčanům

ID Aukce: 1083
Akvarel, 27 cm x 45 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno. Paspartováno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 21:30:00

100 Kč