• 637728262568603108_rad.jpg
  • 637728262697227129_rad4.jpg
  • 637728262808490003_rad6.jpg
  • 637728262946523972_rad2.jpg
  • 637728263041524963_rad3.jpg

Radimský Václav

*1867 +1946

Příchod jara

ID Aukce: 2140
Olej, karton, 44,5 cm x 64,5 cm. Nesignováno. Na zadní straně štítek z výstavy v Rubešově salonu. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

66 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 19:01:00

5 000 Kč

Příhozů: 10

XVG13187 6600009.02.2022 7:22:39
DST31003 6100008.02.2022 13:57:23
DST31003 4700008.02.2022 13:56:58
YQQ45918 4600001.02.2022 22:38:56
RAQ41671 4500028.01.2022 17:32:17
IRW34059 4400027.01.2022 10:34:23
RAQ41671 4300023.01.2022 19:59:02
PVA91380 4200023.01.2022 14:42:16
YQQ45918 4100001.12.2021 17:19:19
RAQ41671 4000018.11.2021 17:44:16