• 636669021861949913_1radimsky.jpg
  • 636669023323296071_radimsky1.jpg
  • 636669023432032084_radimsky2.jpg
  • 636669023527034986_radimsky3.jpg

Radimský Václav

*1867 +1946

Potůček v lukách

ID Aukce: 787
Olej, lepenka, 70 cm x 100 cm. Signováno vlevo dole. Po roce 1910. Přiložen znalecký posudek PhDr. Michaela Zachaře.
Vyvolávací cena:

290 000 Kč

320 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:06:23

10 000 Kč

UAN35994 32000017.10.2018 19:01:23
VRC26726 31000017.10.2018 18:59:11
UAN35994 30000016.10.2018 17:05:29
TQW27926 29000016.10.2018 16:33:54