• 636669130909260511_brunner1.jpg
  • 636669130752603452_brunner.jpg
  • 636669130606509915_1brunner.jpg
  • 636669131017870923_brunner2.jpg

Brunner Antonín

*1881 +1958

Moře

ID Aukce: 918
Olej, plátno, 32 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 21:12:00

500 Kč