• 636792760874267768_1marold.jpg
  • 636792760974739185_marold.jpg
  • 636792761202891304_marold3.jpg
  • 636792761342608337_marold2.jpg

Marold Luděk

*1865 +1898

Portrét dámy

ID Aukce: 936
Olej, plátno, 64 cm x 49 cm. Signováno monogramem pravo dole. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

390 000 Kč

390 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:03:00

10 000 Kč