• 636770192833041091_1zena.jpg
  • 636770193001504924_zena.jpg
  • 636770193134232153_zena3.jpg
  • 636770193224701854_zena2.jpg

Nečitelně signováno

Oddech v přírodě

ID Aukce: 939
Olej, plátno, 70 cm x 125 cm. Signováno a datováno 1912 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

60 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:11:44

5 000 Kč

Příhozů: 13

NLG95848 6000024.01.2019 19:06:44
HFW21028 5500024.01.2019 19:02:41
NLG95848 5000024.01.2019 18:59:23
HFW21028 4900024.01.2019 18:51:15
NLG95848 4800024.01.2019 18:51:09
HFW21028 4700024.01.2019 18:47:10
JFG65572 4600024.01.2019 18:47:04
HFW21028 4500024.01.2019 18:46:49
JFG65572 4400024.01.2019 18:46:40
HFW21028 4300024.01.2019 18:46:29
JFG65572 4200024.01.2019 18:46:29
HFW21028 4100024.01.2019 11:29:58
NLG95848 4000017.01.2019 11:25:31