• 636770221103184135_1macoun.jpg
  • 636770221754692306_macoun.jpg
  • 636770221925025943_macoun1.jpg
  • 636770222018582298_macoun2.jpg

Macoun Gustav

*1892 +1934

Kostel Sv. Jiří

ID Aukce: 946
Olej, karton, 40 cm x 29,5 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1912. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:13:00

1 000 Kč

JQQ40289 1600020.01.2019 21:42:12
MWW57977 1500019.12.2018 7:36:16