• 636770237444756055_1dvorak.jpg
  • 636770237588150256_dvorak.jpg
  • 636770237808805219_dvorak2.jpg
  • 636770237699567203_dvorak1.jpg

Dvořák Antonín

*1817 +1881

Dráteník

ID Aukce: 951
Olej, karton, 37,5 cm x 30 cm. Signováno vpravo nahoře. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

28 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:18:00

1 000 Kč