Aukce Zrcadlení Kaván František
  • 636079414429882500_1kavan_zrcadleni.jpg
  • 636079414630507500_kavan_zrcadleni.jpg
  • 636079414814570000_kavan1.JPG
  • 636079414892226250_kavan2.JPG

Zrcadlení

ID Aukce: 1
Olej, karton, 51 x 66 cm, kolem roku 1918. Vystaveno a publikováno. ( Galerie S.V.U. Mánes Diamant, František Kaván - Krajiny 2016 ) Signováno vlevo dole. Zaskleno, malba v perfektním stavu, rám mírně poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

65 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 31. 10. 2016 18:30:00

5 000 Kč

KUR55399 7000031. 10. 2016 18:22:44
MWC90951 6500023. 9. 2016 12:20:51