• 636779634396524573_dal4.jpg
  • 636779634492784155_dal6.jpg
  • 636779634318690664_dal5.jpg

Dalí Salvador

*1904 +1989

Discover America

ID Aukce: 1002
Litografie, ruční papír, velikost listu 66 cm x 50 cm, signováno v tisku vpravo dole. Nerámováno. V listu vodoznak.
Vyvolávací cena:

7 500 Kč

7 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:09:00

500 Kč

JPR04469 750024.01.2019 18:32:47