• 636779635754107005_dal8.jpg
  • 636779635914719087_dal9.jpg
  • 636779635831280711_dal7.jpg

Dalí Salvador

*1904 +1989

Labutě

ID Aukce: 1003
Litografie, ruční papír, velikost listu 50 cm x 66 cm, signováno v tisku vpravo dole. Nerámováno. V listu vodoznak.
Vyvolávací cena:

7 500 Kč

7 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:10:00

500 Kč

JWN89538 750022.01.2019 13:13:09