• 636779642175666665_1famira.jpg
  • 636779642526961378_famira.jpg
  • 636779642691234026_famira4.jpg
  • 636779642766391090_famira5.jpg
  • 636779642621034559_famira3.jpg

Famíra Emanuel

*1900 +1970

Nad Štěchovickou přehradou

ID Aukce: 1005
Olej, plátno, 105 cm x 140 cm. Signováno vpravo dole. Datováno 1953.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:12:00

1 000 Kč