• 636792775431054607_1pecinka.jpg
  • 636792775716831682_pecinka1.jpg
  • 636792775614552744_pecinka.jpg

Pečínka František

*1869 +1917

Letní krajina

ID Aukce: 1010
Olej, plátno, 36 cm x 49 cm. Signatura nedochována. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

11 000 Kč

23 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:26:37

1 000 Kč

Příhozů: 13

SAR07609 2300024.01.2019 20:21:37
VHH65327 2200024.01.2019 20:21:26
SAR07609 2100024.01.2019 20:21:01
VHH65327 2000024.01.2019 20:20:49
SAR07609 1900024.01.2019 20:20:23
VHH65327 1800024.01.2019 20:17:54
SAR07609 1700024.01.2019 20:17:15
VHH65327 1600024.01.2019 20:14:50
SAR07609 1500024.01.2019 19:57:51
VHH65327 1400022.01.2019 10:12:39
WSP11145 1300021.01.2019 23:22:50
VHH65327 1200015.01.2019 12:26:54
WSP11145 1100006.01.2019 18:39:07