• 636792778448308930_kral3.jpg
  • 636792778525681883_kral6.jpg
  • 636792778635231706_kral1.jpg
  • 636792778742524292_kral5.jpg

Král Jaroslav

*1883 +1942

Postavy

ID Aukce: 1011
Akvarel, papír, 29 cm x 37 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:18:00

500 Kč

ZNJ45138 900019.12.2018 7:36:42