• 636794327400851000_zoubek.jpg
  • 636794327470549075_zoubek1.jpg

Zoubek Olbram

*1926 +2017

Žena

ID Aukce: 1024
Papírový reliéf, 29,5 cm x 21 cm. Signováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno 3/12. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:31:00

500 Kč

Příhozů: 26

JMI43318 650024.01.2019 20:09:45
WCR95957 600024.01.2019 19:45:13
JMI43318 550024.01.2019 17:31:34
WCR95957 500024.01.2019 17:31:30
JMI43318 410024.01.2019 17:31:03
WCR95957 400024.01.2019 17:31:03
JMI43318 390024.01.2019 17:27:18
WCR95957 380024.01.2019 17:27:15
JMI43318 370024.01.2019 12:11:39
WCR95957 360024.01.2019 12:11:33
JMI43318 350023.01.2019 8:34:06
WCR95957 340023.01.2019 8:33:58
JMI43318 330021.01.2019 14:08:38
RDE27395 320021.01.2019 14:08:37
JMI43318 310016.01.2019 16:35:53
ELP23430 300016.01.2019 16:35:53
JMI43318 290016.01.2019 16:35:43
ELP23430 280016.01.2019 16:35:43
JMI43318 270016.01.2019 16:35:33
ELP23430 260016.01.2019 16:35:33
JMI43318 250016.01.2019 16:35:22
ELP23430 240016.01.2019 16:35:22
JMI43318 230016.01.2019 16:35:12
ELP23430 220016.01.2019 12:56:48
OVJ78918 210008.01.2019 15:39:33
MNZ79061 200027.12.2018 15:34:41