• 636794334101778525_1demartini.jpg
  • 636794334271355512_demartini1.jpg
  • 636794334341480717_demartini2.jpg
  • 636794334188941753_demartini.jpg

Demartini Eduard

*1892 +1961

Portrét dívky

ID Aukce: 1029
Olej, plátno, fixované na kartonu, 35 cm x 35 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:36:00

500 Kč

SFG98455 700022.01.2019 11:55:22