• 636098303058841826_1kozakKK.JPG
  • 636098303261348306_kozakKK.JPG
  • 636098303507293676_kozakKK1.JPG
  • 636098303757614186_kozakKK3.JPG

Kozák Václav

*1889 +1969

ID Aukce: 103
Olej, karton, 28 x 35 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 20:12:00

500 Kč